Kripto Para

Malta Merkezli Kripto Para Borsası Euro İşlem Paritesini Kullanıma Açtı

OKCoin hizmetlerini Avrupa’ya genişletti. OKEX borsasını da bünyesinde barındıran şirket, yeni bir ofis açmanın yanı sıra Euro işlem paritesini de kullanıma açtığını duyurdu.

OKCoin’in Avrupa operasyonları Malta’daki yeni bir ofis üzerinden yürütülecek. Küçük ada ülkesi, Avrupa’daki en kripto para dostu ülkelerden biri. Hatırlanacağı üzere Binance de daha önce merkezini Malta’ya taşımıştı. Malta Finansal Hizmetler Kurumu tarafından düzenlenen Sanal Finansal Varlık Yasası (VFAA), Blockchain ve kripto para şirketlerine açık bir yasal çerçeve sunuyor.

Avrupa’daki kripto yatırımcıları artık yeni OKCoin hesaplarına doğrudan Euro (EUR) yatırıp çekebilecekler. Resmi duyuruya göre, Euro para yatırma ve çekme işlemleri 4 Eylül’e kadar ücretsiz olacak. Spot işlem, Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere birçok EUR-Kripto çifti için geçerli olacak. Gelecekte ise daha fazla işlem çifti eklenecek.

OKCoin Avrupa Genel Müdürü Jovan Gavriloviç, operasyonlarını Avrupa’ya genişletmelerinin ardından şu açıklamalarda bulundu:

Avrupa, kripto para piyasalarının evrimi için büyük bir gereklilik. Avrupa, dengeli düzenleyici yaklaşımını sürdürürken, küresel finansal sistemin statükosunu yenilemek ve bozmak için birçok ilerici fikre ev sahipliği yapıyor. Kripto para alım satım hizmetimizi Avrupa pazarına güvenli ve güvenilir bir şekilde sunmak, kullanıcıların dijital varlıkları euro için kolay ve güvenli bir şekilde almasını sağlamaktan ötürü çok memnunuz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap