Bitcoin

Marek Paciorkowski: Korkarım ki Bitcoin 100 dolar olabilir

Aforti Exchange S.A analisti Marek Paciorkowski, Bitcoin ile ilgili yeni bir iddia ortaya attı. Kendi senaryosunun 100 dolara kadar düşüş yönünde olduğunu belirten Aforti Exchange S.A analisti Marek Paciorkowski, Bitcoin için 100 dolar beklentisinin gerçek olması durumunun son derece yüksek olabilecek olduğunu açıkladı.

Marek, “Bugüne kadar gördüğümüz her iyileşme, Şubat 2018’den günümüze kadar sürdü, her birinin daha düşük miktarlar ve alıcıların ilgisi ile eşlik eden bir seviyesi mevcuttu ve bu koşullar altında devam etti. Şubat ayının sonunda 11.700 ABD Doları’nın en yüksek seviyesini işaret ettiği sonucuna vardık. Mart ayının başlangıcında, ortamda çizilen desende aşağı doğru bir eğilim ile açıkça ilgileniyoruz ” diyerek sözlerine, “Geçtiğimiz aylarda, birçok kez destek ve direnç seviyesi olarak hareket eden Bollinger Bands’taki yan hareketin gösterdiği gibi, piyasadaki dalgalanmada da bir daralma yaşadık.” diyerek devam etti.

Bitcoin hakkında tahmin korkutucu

100 dolar olması durumunda Bitcoin sahiplerini son derece iflasa sürükleyebilecek olan Bitcoin’in bu kadar düşük seviyeye gitmesi durumunda korku ve panik yapmanın bile işe yaramayacak olduğu maalesef ki gerçek.

Yorum Yap