Kripto Para

Binance CEO’su: Boğa piyasası her an başlayabilir

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin boğa piyasasının her an başlaması beklentisinde olduklarını ve bu ihtimal üzerinde tartışma yapılabilecek olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının aniden yükselmesinde engel olmadığını belirten ve bu fiyatların oldukça fazla ani değişebilecek olduğunu açıklayan Binance CEO’su Changpeng Zhao, boğa piyasasına giriş olması durumunda fiyat değişimlerinin aniden ve etkisini güçlü bir şekilde gösterecek olduğunu açıkladı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, ”Fiyat ile ilgili beklentiler var. Bu beklentiler Bitcoin için boğa piyasasına göre şekilleniyor olsa bile boğa piyasası başladığı an (her an başlama ihtimal dahilinde bulunuyor) Bitcoin bir hafta içerisinde mevcut en kötü seviyede olsa bile 20.000’lik seviyenin görülecek olduğunu belirtmek gerekiyor.” dedi.

Bitcoin çok iyi yükselebilir

Zhao, Bitcoin hakkında çok iyi seviyeye çıkabilecek olduğunu, 20.000 dolarlık seviyenin oldukça beklenebilir seviye olduğunu açıkladı. Bitcoin Cash ve Bitcoin hakkında yapılan olumlu açıklamalara son günlerde Ripple’ın eklenmesi dikkat çekmiş, kripto para piyasasında bu tür değişimlerin olmasının olağanüstü değil, normal olarak karşılanması gerektiği uzmanlarca tek tek açıklanmıştı.

Yorum Yap