Microsoft’un Ortaklık Kurduğu Bu Kripto Para %50 Yükseldi

Microsoft’un Blockchain tabanlı oyun girişimi Enjin ile işbirliği yapacağını duyurması sonrasında platformun kripto parası ENJ iki günlük sürede kabaca %50 değer kazandı

Bitcoin rehberleri

Microsoft’un Blockchain tabanlı oyun girişimi Enjin ile işbirliği yapacağını duyurması sonrasında platformun kripto parası ENJ iki günlük sürede kabaca %50 değer kazandı.

Azure Heroes

Yazılım devi Microsoft’un bundan sadece birkaç gün önce duyurduğu Azure Heroes adlı yeni tokenize ödül programı, kripto para ENJ’e yaradı. Bu duyurunun ardından bir dönemin popüler altcoin’i Enjin Coin (ENJ) 48 saat içerisinde 50’nin üzerinde değer kazanarak piyasa değerini 70 milyon dolara kadar yükseltti. Haberimizin hazırlandığı sırada ENJ yaklaşık %10’luk yükselişle 0,1 dolardan işlem görüyordu.

Microsoft’un duyurduğu Azure Heroes adlı yeni tokenize ödül programıyla birlikte geliştiriciler Azure platformunda yaptıkları geliştirmeler karşılığında NFT olarak adlanırılan non-fungible token’larla ödüllendirilecek.

Enjin Samsung İşbirliği

Geride bıraktığımız aylarda ENJ yatırımcılarını bir güzel haberle daha sevindirmişti. Samsung’un Enjin’i bu yılın Mart ayında amiral gemisi telefonu Galaxy S10’daki Blockchain Keystore’da listelemiş ve bir dönemin popüler altcoin’i yılın büyük rallisini kaydetmişti. Samsung işbirliğinin duyurulmasının ardından ENJ %70’e varan değer kazanmıştı.