Mike Hearn: Bitcoin Cash Hataları Tekrar Ediyor

Bitcoin’in kurucu ekibinden birisi olmasına rağmen 2016 yılına yaşanan sorunlar sonrasında görevinden ayrılan Mike Hearn, bugünlerde yeni açıklamaları ile gündeme damga vuruyor


Bitcoin’in kurucu ekibinden birisi olmasına rağmen 2016 yılına yaşanan sorunlar sonrasında görevinden ayrılan Mike Hearn, bugünlerde yeni açıklamaları ile gündeme damga vuruyor. Bitcoin ekibinden ayrılması ile birlikte bazı konularda ciddi anlaşmazlıklar yaşadıklarını ve bunun hem kendilerini, hem kripto paralara yatırım yapanları engelleyecek ve önüne geçecek detaylar olduğunu belirten Mike Hearn, bu konuda kendisinin ve bir diğer arkadaşının hazırladıkları hard fork yazılımına rağmen kabul edilmediklerinden dolayı ayrılmaya karar verdiklerini açıklamıştı.

O dönemde görevinden ayrılmasının ardından Bitcoin Cash ile ilgili olarak olumlu sözleri ile gündemde olan Mike Hearn, şimdilerde Bitcoin alanında izlenen hatalı yolun Bitcoin Cash için de izlenmeye başladığını ifade etti.

Hepsi Hatalı!

Mike Hearn, ”Bitcoin Cash, bana şu anda feci bir şekilde Bitcoin’in 2014’teki halini hatırlatıyor. Bunun, hiç de iyi şeyler çağrıştırmadığını düşünmekteyim.” ve ”Kendinizi biraz daha özgürleştirip radikal düşünmekten vazgeçmeyin. Bu düşünceniz genel kanının aksi yönünde de olabilir. Hiç sorun değil. Satoshi’nin olmasını istediği ve hayal ettiği yoldan yürümeye çalışın dedi.