Pavel Nyashin Ölü Bulundu!

Pavel Nyashin, Rusya’da evinde ölü bulundu


Pavel Nyashin, Rusya’da evinde ölü bulundu. Kripto paralar ile ilgili oldukça fazla ilgili olan ve oldukça fazla dikkat çeken yazıları ile gündemde duran Pavel Nyashin, açıklamaları ile dikkat çekmişti. Bugün ise Rusya’da tek başına yaşadığı evinde ölü olarak bulunduğu ortaya çıkan Pavel Nyashin’in kim veya kimler tarafından öldürüldüğü veya doğal bir ölüm olup olmadığı kafalarda soru işaretleri yarattı.

Bazı kripto para yazarları durumdan sonra endişeye kapılırken, konu ile ilgili Rusya Federasyonu Güvenlik Güçleri tarafından basına en ufak bir bilgi verilmediği öğrenildi. Olayla ilgili olarak polis ekipleri soruşturma başlatırken, çevrede bulunan Rusların ise durumdan dolayı endişeye kapıldığı ve camlarını, kapılarını kilitledikleri iddia edildi.

Rusya Dikkat Çekiyor

Geçtiğimiz aylarda da Rusya’da onlarca çift insan eli bulunmuş ve basına bu konuda en ufak bilgi verilmemişti. Polis ekiplerinin bu ve buna benzer olaylar konusunda basına bilgi vermemeleri ise akıllarda soru işaretleri ve endişelere neden olurken, bazı Rus vatandaşlarının da durumdan dolayı sosyal medyada tepki gösterdikleri öğrenilmişti.