Peter Smith: 6 Ay İçerisinde Değişimler Olacak

Peter Smith, kripto paraların 6 ay içerisinde değişecek olduğunu ve çok daha fazla ilgi görecek olduğunu açıkladı


Peter Smith, kripto paraların 6 ay içerisinde değişecek olduğunu ve çok daha fazla ilgi görecek olduğunu açıkladı. Kripto paralar ile ilgili açıklamasında gelecek 6 ay içerisinde yaşanacak olanlar konusunda bilgi veren Smith, gelecek 6 ayın büyük önemi olduğunu ve tüm kripto paralarda değişim yaşanmasının beklenebilecek olduğunu açıkladı. Kripto paralara dair yaptığı açıklaması ile dikkat çeken ünlü CEO’nun bu açıklamaları bugün yine kısa süre içerisinde sosyal medyanın gündeminde konuşulan kripto paralar ile ilgili konulardan bir tanesi oldu.

Smith, Bitcoin’in tüm kripto paraları kısa bir süre sonra gerisinde bırakacak olduğunu, bunu başarmasının kısa süreceğini belirtti ve kripto para sahiplerinin daha fazla kar elde edecek olduğunu ifade etti.

Yatırımcının İstekleri Yerine Gelecek

Yatırımcıların istediği fiyat artışı ve piyasa hacminde artışların yaşanacak olduğunu belirten ünlü CEO, bu sayede kripto paralar ile ilgilenen insan sayısında da artışlar olacağını belirtti. Ne kadar doğrudur bilinmez ancak yakın gelecekte kripto paralar ve yatırımcılarını bekleyen artışlara hazır olmakta fayda var. Birçok analistin yorumları bu yönde olduğuna göre sonucunda bir artış beklenmesi de bir o kadar doğal.