Kripto Para

Popüler Twitter Analistine Göre Bitcoin 2019’daki Gibi Bir Ralliye Hazırlanıyor: Ancak Bir Şartı Var

Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi

Üçüncü Dünya Savaşı’nın aniden iptal edilmesiyle (ertelendi de denebilir) güvenli liman olarak görülen Altın, Petrol ve Bitcoin düzeltmeye gitti.  Şimdi insanlar jeopolitik risklerin kısmen ortadan kalkmasıyla Bitcoin (BTC) fiyatının düşmeye devam edeceğini tahmin ediyor. Ancak ufukta çok ilginç bir gösterge var.

Hollandalı kripto yatırımcısı ve analisti Michael van de Poppe, kripto  parapiyasasının kapitalizasyonunun şimdi çok önemli bir dönüm noktasında olduğu varsayımında bulunuyor. Michael van de Poppe, kripto para piyasasının değerinin yakında patlayabileceğini tahmin ediyor. van de Poppe’a göre piyasa kapitalizasyonu bu trendle birlikte %37 yükselecek.

Piyasa Kapitalizasyonu

Ancak bu ralli kripto paraların toplam piyasa değerinin 196 milyar doların altına düşmemesi şartıyla mümkün olabilir. Kripto para piyasasının değeri son 7 gündür bu noktanın üzerinde. Haberimizin hazırlandığı an itibariyle kripto paraların piyasa kapitalizasyonu 215 milyar dolar seviyesinde.

Kripto Baharı Mı Kripto Kışı Mı?


Michael van de Poppe’un teorisi yüksek olasılıkla kripto paraların piyasa değerinin yüzde 37’lik bir yükseliş kaydedeceğini öngörüyor. Michael van de Poppe takipçilerine Şubat 2019’daki durumu hatırlattı ve bu trendin Haziran 2019’da Bitcoin’e (BTC) ve Ethereum’a (ETH) son 1,5 yılın en yüksek seviyesine giden yolu açtığını belirtti. Ancak piyasa değeri bu seviyeyi destekleyemezse, yakında 176 milyar doların altına düşecek. Kripto para piyasası, bu göstergeleri en son Mayıs 2019’un ilk günlerinde göstermişti.Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap