Pornhub ile PayPal Arasındaki İplerin Kopması Verge’e Yaradı: XVG %40 Yükseldi

Dün Pornhub tüm modellerinin ödeme devi PayPal tarafından reddedildiğini duyurmuştu


Dün Pornhub tüm modellerinin ödeme devi PayPal tarafından reddedildiğini duyurmuştu. Pornhub’la PayPal’ın yollarını ayırmasının ardından kripto para sektörü için de yeni bir fırsat kapısı aralanmış oldu.

Söz konusu gelişmeyle birlikte Pornhub modelleri artık PayPal yerine mevcut herhangi bir ödeme yöntemiyle (Paxum, Check, Verge (XVG)) aracılığıyla maaşlarını almak zorunda kalacaklar. Özellikle bu ödeme yöntemleri arasındaki gizlilik odaklı kripto para Verge (XVG) dikkat çekiyor.

XVG %40 Yükseldi

PayPal’ın Pornhub ortaklığını sonlandırması Verge’e (XVG) yaramış olacak ki bir dönemin popüler kripto para birimi gelişmeyle birlikte son 24 saatte yaklaşık %40 yükseliş kaydetti.

XVG haberimizin hazırlandığı sırada %35’lik yükselişle 0.005 dolardan işlem görüyordu.

PayPal’ın Çekilmesi Verge’e Yaradı

Geçtiğimiz yıllarda Pornhub ödeme yöntemi olarak Verge’ü (XVG) eklediğini duyurmuş ve o dönemde XVG önemli bir yükseliş kaydetmişti. Ancak PayPal gibi popüler ödeme sağlayıcılarının Pornhub tarafından halihazırda destekleniyor oluşu nedeniyle gelişme XVG’de beklenilen etkiyi yaratmamıştı.

Şimdi ise PayPal’ın Pornhub ortaklığını sonlandırması XVG için gerçek bir kullanım alanının ortaya çıkmasına neden oldu. Bir dönemin popüler kripto para birimi XVG önümüzdekü günlerde de yükselişini sürdüreceğe benziyor.

Öne Çıkanlar:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!