Rainmaker Games Nedir? İşte Bilmeniz Gerekenler

NFT’lerin popülaritesindeki artış, “play-to-earn” adı verilen yeni bir oyun konseptinde hızlı bir büyüme yaşanmasına yol açtı


NFT’lerin popülaritesindeki artış, “play-to-earn” adı verilen yeni bir oyun konseptinde hızlı bir büyüme yaşanmasına yol açtı. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları, oyunları ve loncaları birbirine bağlayan Rainmaker Games, yüzlerce “play-to-earn” oyununu barındıran ücretsiz bir küresel platform sunuyor.

Rainmaker Games ile birlikte NFT’ler oyun içi karakterler haline gelir ve oyuncuların oyun içi token’lar kazanmalarına olanak sağlar. Gelişmekte olan ekonomilerde, oyunlar, oyuncuların geçinmek için günlük olarak kazanmaları gerekenden daha fazlasını kazanmalarına imkan tanıyabilir. Bu da bu ülkelerin ekonomisinde hatrı sayılır bir büyümeye yol açabilir. Ancak, bu oyunlar oynamak için aşırı pahalı NFT’lerin satın alınmasını gerektirir. Bu durum da birçok oyuncunun birden fazla oyun oynamasının önündeki en büyük engellerden biri. Lonca ve klan gibi çözümler dahi bu soruna çözüm getirmeyi başaramadı.

Loncalar kendi NFT’lerinizle oynamanıza izin vermez. Erişim ve sahiplik olanaklarını kısıtlayarak size diğer oyunları kolayca oynama olanağı tanımazlar.

İşte Rainmaker Games tam da bu nedenle kuruldu. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların kendi NFT’leriyle yüzlerce oyna-kazan oyunu oynayabileceği ilk ücretsiz küresel platform olan Rainmaker Games, şimdiye kadar sunulmayan birçok olanakla birlikte oyunculara %30 daha fazla gelir elde etme imkanı sunuyor.

Rainmaker Games ile birlikte NFT tabanlı bir ekonomiden güç alan gezegendeki en büyük oyuncu platformunu inşa ediliyor. Oyna-kazan tabanlı oyunlar Rainmaker Games ile gerçek yuvasını buldu.

Rainmaker Games, oynamak, kazanmak, öğrenmek ve P2E dünyasıyla bağlantı kurmak için ücretsiz bir platform sağlayarak dünya için finansal özgürlüğün kilidini açıyor.

Rainmaker Games Nedir?

Rainmaker Games’e kaydolarak oyuncu kimliğinizi kişiselleştirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar için erişilebilir bir oyun launchpad hizmeti sunan Rainmaker Games, loncaların daha iyi veri destekli ekipler oluşturması için paha biçilmez bir veri kaynağı.

Ayrıca Rainmaker Games’in platform token’ı $RAIN ile birlikte oyuncular, kazançlarını kolaylıkla yönetebilir,

GameFi NFT pazarı

Sonunda oyuncular, oyun içi varlıklarından gelir elde etmek için varlıklarını satabilecek. RainMaker Games’in GameFi NFT pazarı, oyuncuların eserlerini satmalarına veya kiralamalarına imkan tanıyor.

Rainmaker Games, Mastercard tarafından desteklenen Rainmaker Kredi Kartı, Kripto hesabı ve ultra güvenli Crypto Wallet dahil olmak üzere tam hizmet dijital bankacılık hizmetlerini kullanıcıları için etkileştirdi.

Rainmaker Games Ekibi

Rainmaker Games’in kurucu ekibi şu şekilde:

Rainmaker Games’in Platform Token’ı $RAIN

Token’ın faydaları:

  • RAIN token, lonca üyeleri tarafından oyunlar aracılığıyla kazanılır
  • Ek olarak RAIN token’lar staking aracılığıyla da kazanılabilir.
  • Yönetişim token’ı olarak RAIN’ler kullanılabilir – teklif oluşturmayı ve oylamayı sağlamak için
  • RAIN token’lar ayrıca, skor tabloları sayesinde yüksek performanslı ve yüksek katılımlı oyuncuları ödüllendirmek için kullanılabilir.