Ran Neu-Ner: Fiyat Daha Fazla Düşecek, NEO veya Cardano Alın

Bitcoin’e ilk yatırım yapan isimlerden birisi olarak tanınan ve basında sürekli açıklamaları ile tanıdığımız Ran Neu-Ner isimli yatırımcı yaptığı açıklama ile Bitcoin’in çok daha fazla düşecek olduğunu doğruladı


Bitcoin’e ilk yatırım yapan isimlerden birisi olarak tanınan ve basında sürekli açıklamaları ile tanıdığımız Ran Neu-Ner isimli yatırımcı yaptığı açıklama ile Bitcoin’in çok daha fazla düşecek olduğunu doğruladı. Açıklamasında Bitcoin fiyatının düşecek olduğunu ve daha kritik düşüşlerin beklendiğini belirten Ran Neu-Ner, daha fazla zarar etmek istemeyen yatırımcıların NEO veya CARDANO yatırımı yapmalarını önerdi.

Cardano ve NEO altkoinlerinin daha fazla kazanç odaklı olduğunu ve daha fazla kazandırma şansı bulunduğuna değinen ünlü isim, yatırımların sadece Bitcoin üzerinde tutulmamasını, diğer kripto paralara da gereken ilginin gösterilmesi gerektiğine değindi.

Fiyat Ne Olacak Kimse Bilmiyor

Ran Neu-Ner, fiyatın ne kadar alçak seviyeye kadar düşecek olduğu konusunda net bir rakam vermedi. Sadece Bitcoin fiyatının düşecek olduğunu, diğer 2 kripto paranın fiyatının ise yükselecek olduğundan bahsetti. Başka bir açıklama yapmayan ilk yatırımcılardan birisi olan ünlü isim, kripto para dünyası ile ilgili olarak açıklamalarını sürdürecek olduğunun mesajını verdi.

Cardano ve NEO dünyada en fazla dikkat çeken altkoinlerden birisi olmasına rağmen tam anlamı ile pek yatırımcısı bulunmamakta. Bitcoin ve Ethereum en fazla yatırımcı sahibi kripto paralar olurken, gelecekte altkoinlerinde daha fazla artış göstermesi durumunda daha fazla yatırımcı çekebilecek oldukları tahmin edilmekte ve bununla ilgili Ran Neu-Ner tarafından olduğu üzere benzer açıklamaların fazlası ile yapılması bekleniyor.