Dip Dalga Yatırımcıyı Harekete Geçirecek

Bitcoin fiyatında yaşanması beklenen dip dalganın Bitcoin‘e kızgın olan ve geçmişte yatırımlarında kayıplar yaşatan yatırımcıları harekete geçirmesi bekleniyor


Bitcoin fiyatında yaşanması beklenen dip dalganın Bitcoin‘e kızgın olan ve geçmişte yatırımlarında kayıplar yaşatan yatırımcıları harekete geçirmesi bekleniyor. Dünyanın birçok bölgesinde bazı yatırımcıların dip dalga olan 4.500 dolar veya 2.500 dolar seviyesine gerileme yaşanması durumunda üst düzeyde yatırımlar yaparak Bitcoin üzerinden kaybettikleri paralarını geri almak için hazırda beklediklerini göstermekte.

Kripto paralardan kayıp yaşayanların bu şekilde adım atacak olması ileride toplu satışların daha fazla artmasına neden olacak olmasına rağmen yatırımcıların kazançlarını çıkarır çıkarmaz tekrar geri çekilecek olduklarını net bir şekilde belirtiyorlar.

Beklentiler Yükseldi

Bitcoin fiyatı ile ilgili beklentiler en üst seviyeye çıkarken, yükseliş beklentisinin mevcut yatırımcıları dahi heyecanlandırdığı, bu heyecanın ne zaman gerçek olup olmayacak olduğu konusunda ise en ufak bir bilginin bulunmadığı belirtilmekte. Yatırım yapmak için adeta sırada bekleyen milyonlar var iken, bu kişilerin yatırım yapmaları ile piyasa hacminde de artışlar olmasının güven verecek olduğu, bu güven sonucunda ortaya çok daha fazla piyasa hacminin ve fiyat artışlarının beraberinde gelmesi bekleniyor.

Yatırımcı kişilerin bu konuda dikkatli olması ve yatırımlarını yaparken dip dalganın mevcut olabilecek olduğunu göze alarak hareket etmesi öneriliyor.

  • Bitcoin için dip dalganın büyük ihtimalle 4.500 dolar seviyesinde olması ve bu seviyede yaşanacak olan kritik durumun sonucunda bazı kişiler kaybedecek, bazı kişiler ise çok daha fazla parasını kat be kat katlayabilecek.
  • Yatırım tavsiyesi değildir.