Altcoin

Ripple 1 ABD Doları olabilecek mi?

xrp teknik analizi

Ripple 0.54 ABD Dolarına kadar yükseldi. Fiyatının yükselmeye başlaması sonrasında kimsenin beklemediği bir seviyeye gelen altcoin Ripple, 0.19 dolarlık 1 sene önceki performansına oranla bugün yükseldiği 0.54 dolar ile çok yüksek ve tarihi zirve rekorlarına eşit olmasada yatırımcısı olan kişilere tekrar kazandırmaya başladı. Büyük zirve yükselişi olan Ocak ayındaki zirvenin ardından bu duruma gelmesi ve son birkaç ay içerisinde en iyi yükselişi gösteren kripto para olmaya aday olması dolayısı ile yatırımcılar Ripple’ı oldukça fazla sevdi.

Ripple 1 ABD Doları mı olacak?

İddialar ise Ripple’ın bu sene sonuna kadar 1 ABD Doları olacağı yönünde oldu. Bu iddiaları ortaya atan ünlü kripto para yorumcuları, yıl sonunda en az beklentilerinin 1 ABD Doları yönünde olmaya devam ettiğini ifade etti. Ripple sahiplerine göre ise bu yıl sonunda eğer fiyat 1 ABD Doları olur ise yatırımcı olarak diğer kripto para birimlerinden daha büyük kazançlar sağlamak mümkün olabilir.

Bitcoin hakkında yıl sonu beklentisi 20 bin ABD Doları olduğu için Ripple’a sahip olan kişilerin bir süre dikkatle piyasayı izlemesi öneriliyor.

Yorum Yap