Ripple fiyatı 0.56 dolara yükseldi

Ripple fiyatında bugün gün sonuna doğru 0.56 dolar seviyesinde kendisini dengelediği görüldü

ripple

Ripple fiyatında bugün gün sonuna doğru 0.56 dolar seviyesinde kendisini dengelediği görüldü. 0.58 dolara kadar çıkan ancak bu seviyede kendi etkisini koruyamadığı için düşüş yaşayarak 0.56 dolar seviyesine düşen Ripple’ın bu düşüşü kripto para sahipleri tarafından ”olması gerektiği gibi” şeklinde yorumlandı. Kısaltılmış adı ile XRP’yi destekleyecek olduklarını ve bu seviyenin çok daha fazla üzerinde performans görülmesinde hiçbir engel olmadığını ifade eden Ripple sahipleri, bu adımların etkili ve kazançlı adımlar olacak olduğunu düşündüklerini açıkladı.

Ripple yatırımcıları için son derece iyi etkiler

Ripple yatırımcıları için son derece iyi ekiler görülmesi beklenirken, 0.57 dolara yakın duran Ripple’ın yakın zaman sonra 0.58 dolara tekrar yükselmesi, hatta biraz daha fazla artarak 0.60 dolar seviyesini görmemesi için hiçbir gerekçe ve neden olmadığı değerlendirmesi yapılıyor. Kimi yatırımcıların büyük yatırımları XRP’de tutmaya hevesi ve isteği olmazken, kimilerinin ise Bitcoin yerine daha çok XRP’de yatırımlarını tutmaya yönelik istekleri bulunuyor.

Ripple fiyatından daha önemlisi ise piyasa hacmi olarak kendisini nasıl ve nereye kadar koruyabildiği ve günlük, haftalık değişimler önem taşıyor.