Altcoin

Ripple’a neler oluyor: Yüzde 40 değerlendi

xrp teknik analizi

Ripple 7 günlük süreç içerisinde yatırımcılarına rekor seviyede kazandırdı. Tarihi kazanç oranlarını göstermese bile en yüksek karlılık rakamlarını 7 gün içerisinde göstermeyi başaran Ripple, altcoinler arasında adını birinci sıraya yazdırmayı da bu vesile ile birlikte başardı. Bitcoin fiyatlarının artışı, kripto para piyasasında olumlu hareketlerin etkisinin daha fazla artmaya başlaması ve yatırımcıların daha çok altcoin alım talebinin birçok etkeni sebebi ile birlikte yatırımcılar daha fazla Ripple almaya başladı.

Olumlu süreci gören Ripple ise yatırımcıların ve büyük spekülatörlerin desteği ve isteği ile birlikte 7 gün içerisinde milyarlarca dolarlık yatırım aldı ve milyarlarca dolarlık piyasa değeri hacmi artışı yaşadı.

Milyonlarca dolar yağdırdılar

Bazı büyük yatırımcıların kripto para borsaları alım tablolarına yansıyan grafiklerinde saniyeler ve dakikalar içerisinde milyonlarca dolarlık Ripple aldıkları görüldü. Bu alımların oranlarının aşırı yüksek olmasının diğer yatırımcılara da güven verdiği ve %40 ve %47 oranında fiyat artışı yaşanmasında çok etkili olduğu yönünde görüş yarattı. Bitcoin yatırımcıları ise bu hafta %8 oranına varan oranlarda ek kazanç sahibi oldu.

Yorum Yap