Roger Ver: Bitcoin Etkisini Kaybetti

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, kripto paralarda yaşanan bir takım gelişmelerin etkisinden dolayı Bitcoin’in piyasada olan etkisini ve gücünü bir bir kaybettiğini ve bunun sonucunda kripto para sahiplerinin olumsuz bir süreçte olduğunu iddia etti


Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, kripto paralarda yaşanan bir takım gelişmelerin etkisinden dolayı Bitcoin’in piyasada olan etkisini ve gücünü bir bir kaybettiğini ve bunun sonucunda kripto para sahiplerinin olumsuz bir süreçte olduğunu iddia etti.

İfadelerinde kripto paralar ile ilgili olarak ”Eğer siz hükümet olsaydınız ve dünyadaki kripto para kabulünü geciktirmek isteseydiniz, yapabileceğiniz en iyi şey, topluluğa biraz sansür uygulayıp Bitcoin ağını tamamen tam düğümlerden çalışıyor hale getirip, sonra bunu yüksek işlem ücreti ve kötü kullanıcı deneyimi sunan %100 kapasitede çalıştırıp, insanların Bitcoin’den başka bir şey kullanmasını sağlamak olurdu. ”  sözlerini kullanan Ver, Bitcoin’in etkisini kaybetmesinin arkasında yatan sebeplerin birçok nedeni olduğunu ve %47.3 oranında piyasaya hakim olan BTC’nin %50 ve üzeri olan hakimiyet etkisini kaybettiğini açıkladı.

BTC Hala Büyük

Bitcoin hala daha piyasanın en büyük kripto para birimi olarak tanınıyor ve piyasada oldukça fazla iyi durumda. Kripto paralar arasında en iyisi olarak görülen Bitcoin, hem yatırımcıların yüzünü güldürüyor, hem kripto paralar arasında en büyüğü olarak gücüne güç katmayı sürdürüyor.