Kripto Para

Rusya’nın Silk Road’u Olarak Bilinen Hydra, ICO Düzenleme Planlarını Açıkladı

Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi
PrimeXBT

İçindekiler

Rusya’nın en büyük dark web pazarı olarak bilinen Hydra, yasadışı ürünler için uluslararası, merkezi olmayan bir pazar geliştirme planlarını açıkladı. Yerel medya organlarında yer alan haberlere göre Hydra bu hedefe ulaşmak için ICO düzenlemeyi planlıyor.

Her ne kadar ICO’ların popülaritesi azalsa da ancak Rusya’nın Silk Road‘u olarak bilinen dark web pazarı Hydra, bu kitle fonlaması yöntemini uygulamakta sakınca görmüyor. Platform, Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkelerinin ötesine genişleme arayışı içinde. Pazar, kullanıcıların uyuşturucu ve sahte para gibi yasa dışı ürün ve hizmetler satın almalarına olanak sağlıyor. Hydra, yaklaşmakta olan ICO’suyla yeni pazarlara açılma arayışı içerisine girecek.

ForkLog Uyardı!

Rusya’nın önde gelen teknoloji yayın organı ForkLog, Hydra’nın planlarını açıkladı ve dark web sitesinde yayınlanan bir yatırım mutabakatına değindi. ForkLog ayrıca bu ICO girişimin dolandırıcılık girişimi olabileceği konusunda da uyarıda bulundu.Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap