Şarkıcı Emrah: 30 Bitcoin verirseniz sahneye çıkarım

Cimriliği ve paraya düşkünlüğü ile tanınan şarkıcı Emrah, son dönemde Twitter ve Facebook gibi şirketlerden aldığı hisseler ile dikkatleri üzerine çekmişti


Cimriliği ve paraya düşkünlüğü ile tanınan şarkıcı Emrah, son dönemde Twitter ve Facebook gibi şirketlerden aldığı hisseler ile dikkatleri üzerine çekmişti. Vatandaşların tepkisini çekmeye devam eden şarkıcının yeni dönemde ise Bitcoin yatırımlarına kafayı taktığı öğrenildi. İddialara göre yurtdışından gelen bir konser teklifine ”bana 30 Bitcoin verirseniz sahneye çıkarım” diyen Emrah, güncel Bitcoin kuru ile 1 milyon 200 bin TL’ye eşdeğer Bitcoin istediği öğrenildi.

Emrah’ın bu isteğine karşı nasıl teklif verildiği bilinmezken, şarkıcının sosyal medyada isminin ”Digi Emrah” olarak anılmaya başlandığı öğrenildi.

Bitcoin İle Ödeme İsteyen Tek Ünlü

Emrah ayrıca tarihe bir damgada vurdu. Bugüne kadar Türkiye’de hiçbir sanatçı Bitcoin ile ödeme istemezken, Emrah’ın bu isteği ile birlikte sanatçılar arasında bir ilki başlatabilecek olduğu, ünlülerin Bitcoin yatırımlarını yakından takip etmeye başlayabilecekleri düşüncesini beraberinde getirdi. Konu hakkında açıklama yapmak istemeyen şarkıcının konserlerine yurtiçi ve yurtdışında devam ettiği, aldığı ücretlerin ise en az 1 milyon TL ve üzerinde olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Zira Emrah’ın para konusunda katı olduğu bilinen bir gerçek.

[bitcointicker]