Kripto Para

Sıcak Gelişme: Binance ABD Yasağı Kaldırıldı Mı, İşte Detaylar!

Yazar: Coin Bilgi

Popüler kripto para borsası Binance’in kullanım koşulları dün güncellendi. Güncellemenin ardından kullanım koşullarında ABD’li kullanıcılara ilişkin herhangi bir yasaklamadan bahsedilmemesi Binance’in bu konuda geri adım attığı anlamına mı geliyor?

Binance US

Hatırlanacağı üzere Binance geride bıraktığımız Haziran ayında şok edici bir açıklama yapmış ve ABD’li kullanıcılarına Eylül ayından itibaren kapılarını kapatacağını duyurmuştu. Fakat kullanım koşullarını güncelleyen Binance bu kararından vazgeçmiş olabilir. Güncellemeden önce kullanım koşullarından “Binance herhangi bir ABD’liye hizmet veremez” ibaresi yer alıyordu. Yeni kullanım koşullarında ise böyle bir ibareye yer verilmiyor.

Binance US Gecikebilir

Şu an konuya ilişkin Binance cephesinden gelen herhangi bir açıklama yok fakat bu hamle Binance US’ın faaliyete geçmesiyle ilişkili olabilir. Eski koşullarda 12 Eylül’de ABD’deki kullanıcılarına kapılarını resmen kapatacak olan Binance’in bu tarihe yaklaşık bir ay kala ibareyi sitesinden kaldırması Binance US’ın piyasaya sürülmesinde yaşanan bir gecikmenin işareti de olabilir.

İlgili haber: Müjde! Binance’in iOS Uygulaması Yeniden AppStore’daki Yerini Aldı

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap