Son 24 Saatte %10 Yükselen Chainlink’in (LINK) Piyasa Değeri 1 Milyar Doları Geçti

LINK fiyatı son 24 saat içinde %8,46 yükseliş kaydetti


LINK fiyatı son 24 saat içinde %8,46 yükseliş kaydetti. 13 Kasım’a 2.81 dolardan başlayan Chainlink (LINK) haberimizin hazırlandığı an itibariyle 3,14 dolardan işlem görüyordu.

LINK’in Piyasa Değeri 1 Milyar Doları Aştı

LINK’in piyasa değeri son 24 saat içinde yukarı yönlü önemli bir hamle yaptı ve bir günde 986 milyon dolardan 1,1 milyar dolara ulaştı. Chainlink’in (LINK) piyasa değeri 1 Kasım’dan bu yana kademeli bir şekilde artış gösteriyor.

Bitcoin sert sularda yüzerken, son iki haftada LINK fiyatı olumlu fiyat eğilimleri kaydetti. Bir önceki ay, LINK 2.51 dolardan işlem görüyordu. Bu da LIN’in bir ay içerisinde %19’luk bir fiyat artışı yaşadığı anlamına geliyor. Analistlere göre LINK şu anda 2,91 dolar seviyesinde destek gösteriyor ve eğer 3.20 dolar direncini kırmayı başarırsa bir yükseliş döngüsüne girebilir.

9 Kasım’da LINK, BTC ve ABD doları karşısında %5 ve %3’lük bir fiyat artışı kaydetti. LINK fiyatı eğer bu şekilde fiyat artışı göstermeye devam ederse, yıl sonundan önce ciddi bir yükseliş trendine girebilir.

Öne Çıkanlar:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!