Borsalar Nedir & Nasıl

StormGain Borsası Nedir, Nasıl Kullanılır?

StormGain Nedir?

Kripto para ticareti, finans dünyasında gelişmekte olan bir alandır. İnsanların kripto servetlerinden kar elde etmelerine yardımcı olan birden fazla platform ve ticaret hizmeti var. Bu hizmetler arasında StormGain, kripto para ticareti için lider olmayı hedefleyen platformlardan biridir.

StormGain aslında bir kripto para borsasıdır. Dünyadaki yatırımcılar ve ortak kullanıcılar tarafından kaldıraçlı bir ticaret komisyoncusu olarak kullanılır. Ayrıca çoklu para birimi desteğine sahip özel bir yerleşik cüzdana sahiptir. Hepsi bir arada bir platform olan Stormgain, herhangi bir kripto tüccarına çok çeşitli avantajlar sunar. Birkaç benzersiz özelliği arasında özel Cloud Miner (bulut madenciliğim) aracı ve kazançlı sadakat programı bulunmaktadır.

Stormgain ayrıca sorunsuz bir giriş ve kayıt sürecine sahiptir. Stormgain platformun ne kadar yasal ve güvenli olduğunu belirlemek için StormGain’i inceleyeceğiz. Bu incelemede, kripto ticaret platformu temel işlevleri ve cüzdanlarını ele alacağız.

StormGain’in Ana İşlevleri

StormGain, kripto alanında bir hizmet sağlayıcıdır. Platform 2019 yılında kurulmuştur. Şirket, Saint Vincent ve Grenadinler bölgesinde kripto ticareti düzenlemeleri kapsamında faaliyet göstermektedir. StormGain, dünyadaki diğer kripto dostu pazarlar tarafından henüz tam olarak düzenlenmemiştir ve kabul edilmemiştir. Ancak, şu anda dikkat çekmeye başladı ve etkileyici bir ivme kazandı.

StormGain, başlangıcından bu yana 100 ülkedeki kripto meraklılarının kullanımına sunuldu. Her gün 120.000’den fazla aktif kullanıcısı var. Şirket ayrıca 2019-2020 Premier Lig sezonu için sponsor olarak Newcastle United Futbol Kulübü (NUFC) ile popüler bir şekilde ilişkilendiriliyor. 2021’de StormGain, kripto pazarında yenilikçi yatırım hizmetlerini tanıtan neredeyse tüm önde gelen çevrimiçi medya yayınlarında yer aldı.

Çevrimiçi kripto ticaret platformunun temel işlevleri, demo hesabında da test edilebilir. StormGain’in aşağıdakileri içeren üç ana ürün/hizmet kategorisi vardır:

  • Kripto para borsası
  • Ticaret platformu
  • StormGain Kripto cüzdanı

Bu üç kategori, StormGain tarafından sunulan çoğu özellik ve işlevsellik ile doludur. Bu hizmetlerin her birinin nasıl çalıştığını anlayalım.

StormGain Kripto Borsası

Başlangıç ​​olarak, StormGain, Bitcoin ve Ethereum gibi neredeyse tüm önde gelen kripto para birimleri için tam teşekküllü bir merkezi olmayan borsaya sahiptir. Kullanıcılar, marj ticareti ve yatırım için kaldıraç kullanıldığında bu en iyi kripto para birimi değişiminden yararlanabilir. Masaüstü değişim platformu, kullanıcının yükselen ve düşen tüm varlıklara göz atabileceği ve görüntüleyebileceği özelleştirilebilir bir gösterge panosu ile birlikte gelen kullanıcı dostu bir deneyim sunar.

StormGain’in anında değişimi, kripto satın almak için kolay bir sürece sahiptir. Sadece kredi kartını kullanabilir ve kullanıcıların dijital para birimleri satın almalarına olanak tanır – çoğu kullanıcı StormGain’in anında takası tarafından sağlanan bu süper hızlı satın alma sürecini sever. Ayrıca, borsaya 7/24 erişilebilir ve işleri uygun fiyatlı ve maliyet tasarruflu tutmak için makul bir kaldıraca sahiptir.

StormGain Ticaret Platformu

Diğer alım satım platformlarıyla karşılaştırıldığında StormGain, bazı benzersiz kripto alım satım özellikleri sunar. Kullanıcılar 9 zaman diliminden birini seçebilir ve işlemlerini maksimum bilgi işlem avantajıyla etkinleştirebilir. Diğer ticaret platformlarından farklı olarak StormGain, aynı anda birden fazla grafik aracına erişim sağlayabilir. Kullanıcıların trendleri takip etmesine ve fiyat hareketlerini izlemesine yardımcı olabilir. Platformun tam ekran modu, Stochastics ve Ichimoku Cloud’dan üçüncü taraf eklentileri de içeren 40 teknik göstergenin tümünü görüntülemek için de harika.

2021 itibariyle StormGain kullanıcıları yirmiden fazla kripto para vadeli işlemi ve akıllı sözleşme ticareti yapabilir. Bunlara Neo – Tether (USDT) ve DASH – Bitcoin (BTC) gibi popüler kripto ticaret çiftleri dahildir. Coinbase ve diğer platformlara benzer şekilde, kullanıcılar StormGain’de minimum para yatırma avantajına sahip olur. Bu, düşük fiyatlarla kripto para alıp tutabilecekleri ve zamanla daha yüksek karlar elde edebilecekleri anlamına gelir. Entegre kripto cüzdanı, yaklaşık altı popüler para birimini destekler, yani:

  • Bitcoin
  • Litecoin
  • Bitcoin Cash
  • Ethereum
  • Tether
  • Ripple

StormGain’in web terminali İngilizce, Fransızca, Felemenkçe, İtalyanca, Lehçe, Portekizce, Almanca ve İspanyolca dahil olmak üzere 10’dan fazla dilde çalışır. Platform içi canlı sohbet seçeneği, ticari sorguları çözmek için mükemmeldir. Özellikle video eğitimleri, yeni kripto tüccarları ve piyasaya yeni başlayanlar için oldukça beceriklidir. StormGain, yatırımcıların tarayıcı uygulamalarında bir web uygulaması olarak çalıştırabilecekleri bir web sitesi olarak erişilebilir. Gelişmiş özelliklere göz atabilmek için hızlı ve kolay olan kayıt formu sürecini tamamlamak önemlidir.

StormGain Kripto Cüzdanları

Stormgain geliştiricileri e-cüzdan özelliğinin yatırımcılar ve tüccarlar için olmazsa olmaz bir hizmet olduğunu düşünüyor. Bu cüzdanlar kullanıcılara StormGain’e para yatırmak veya paralarını çekmek için güvenli bir yer sağlar. Üçüncü-parti cüzdanları, StormGain’den çekilebilecek kripto para varlıklarını kısıtlayabilir. Ancak, tüm para yatırma ve çekme işlemlerini kolayca işleyen yerleşik bir kripto cüzdanına sahiptir. Bu şekilde, yatırımcılar ve kripto tüccarları, sahip oldukları kripto para varlıklarını sorunsuz bir şekilde aktarabilir ve bunları StormGain uyumlu cüzdanlarda saklayabilir veya cüzdanı dijital varlıklarını kredi kartı işlemleri yoluyla nakde çevirmek için kullanabilir.

StormGain cüzdanlarının iki ana işlevi para yatırma ve çekmedir:

Para Yatırma: Tüm yatırımcılar ve hatta küçük çaplı tüccarlar bile StormGain kullanıcı hesabına gerçek para yatırabilir. Cüzdan, kullanıcının Bitcoin‘i kredi kartıyla satın almasına veya halihazırda sahip olduğu bir Bitcoin’i StormGain cüzdanına transfer etmesine olanak tanır. Ayrıca diğer beş kripto para biriminin transferini de destekler. Halihazırda tutulan kripto para birimlerinin transfer süreci daha hızlıdır. Kullanıcılar ayrıca StormGain tarafından desteklenen ve entegre edilen kripto para cüzdanları listesinden seçim yapabilir. Cüzdan sayfasının sağ tarafında “Para Yatırma” seçeneği vardır. Cüzdanın tüm para yatırma fonksiyonlarını görüntülemek için bu seçeneğe tıklayın.

Para Çekme: Yatırımcılar, para çekmek için kripto paralarını StormGain cüzdanlarından başka bir cüzdana aktarabilirler. Yatırımcılar şu anda kripto paralarını banka hesaplarına aktararak çekemiyorlar. StormGain’in ana dezavantajlarından biri, kripto paranın fiat paraya dönüştürülmesini desteklememesidir. Ayrıca kripto para çekmek için sadece listelenen seçeneklerden cüzdanı seçmek önemlidir. Ara yüzün sağ tarafında “Çekme” seçeneği mevcuttur. Burada kullanıcının diğer cüzdanın hedef adresini eklemesi gerekir. Kullanıcı ayrıca QR kodunu buraya yapıştırabilir.

StormGain Komisyonları

StormGain, kazançlı bir çarpan ile kripto ticareti komisyonları sağlar. Kullanıcılar, yatırımlarının 200 katına kadar kaldıraçlı ticaret deneyimi yaşayabilirler. Yatırım ne kadar yüksek olursa, o kadar iyi komisyonlar ve yüksek kaldıraç sunulur.

Çoğu rakiple karşılaştırıldığında, StormGain yeni başlayanlar için cazip komisyonlar ve yüksek kaldıraç sağlar. Herkes için uygun fiyatlı olduğu söylenebilir. Bu yüksek kaldıracın aynı zamanda çoklu kayıplara yol açtığının da farkında olunmalıdır.

Yorum Yap