Kripto Para

Teknosa Blockchain Tabanlı Akıllı Telefonunu Tanıttı!

Ülkemizin önemli teknoloji mağazalarından birisi olan Teknosa, günümüz teknolojisine ayak uydurdu ve blockchain tabanlı akıllı telefonunu tanıttı. İşte Teknosa’nın blockchain tabanlı akıllı telefonunun tasarımı ve özellikleri.

Son dönemde akıllı telefon üreticilerinin akıllı telefonlarında da kullandığı Blockchain teknolojisi gelecekte dönemde daha da gelişmesi bekleniyor. Blockchain teknolojisi gelecek için bu denli önemliyken ülkemizin önemli teknoloji mağazalarından birisi olan Teknosa’da kendi blockchain tabanlı akıllı telefonunu tanıttı. 

Öncü pos cihazları üreten firma olan Pundi X ile ortaklı kuran Teknosa, X Phone adıyla blockchain tabanlı akıllı telefonunu tanıttı. 2019 yılının ikinci çeyreğinde ortaya çıkacağı açıklanan Teknosa’nın X Phone modeliyle güvenlik en üst seviyeye taşınıyor. 

Görüşmeler Artık Çok Daha Güvenli!

Bir GSM operatörüne ihtiyaç durulmadan blok zinciri nodeleri aracılığıyla aramalar yapabilecek ve mesaj atabilecek. Şimdilik Teknosa’nın blockchain tabanlı akıllı telefonunun özellikleri hakkında net bir bilgi bulunmasa da XPhone’un Qualcomm’un Snapdragon’un yeni nesil işlemcisi Snapdragon 855’ten güç alması bekleniyor. 

Yorum Yap