Telegram Halka Açık ICO İptal Mi Olacak?

Telegram’ın halka açık ICO’su ile ilgili olarak Morgan Creek Capital Blockchain ortağı Anthony Pompliano tarafından yapılan açıklamalara göre halka açık ICO’su iptal olma aşamasında olabilir. Morgan Creek Capital Blockchain ortağı Anthony Pompliano, ”Şu aşamada yasal düzenleme sahaları, şirketler...


Telegram’ın halka açık ICO’su ile ilgili olarak Morgan Creek Capital Blockchain ortağı Anthony Pompliano tarafından yapılan açıklamalara göre halka açık ICO’su iptal olma aşamasında olabilir. Morgan Creek Capital Blockchain ortağı Anthony Pompliano”Şu aşamada yasal düzenleme sahaları, şirketler için adeta bilinmeyen bir evren. Kimse, başına ne geleceğini ön göremiyor. Herkesin bu konuda cevaptan çok sorusu var. Eğer bir ekip, özel satış dönemlerinde hedefini tutturur veya aşarsa, halka genel satış süreçlerine pek bulaşmak istemiyor çünkü oradaki kurallar; özel satışlara oranla daha karışık.” ifadelerini  kullanırken, şaşırtıcı şekilde ICO ile ilgili önemli iddialar ortaya attı.

”Elle Tutulur Yanı Yok”

Morgan Creek Capital Blockchain ortağı Anthony Pompliano, Telegram tarafından halka açık ICO sunulmasının bu aşamadan sonra pek elle tutulur yanı olmadığını belirterek, ”ICO’lar ile para toplamanın esas amacı mutfaktaki ekibin gerçek ve kullanışlı bir ürün oluşturması için onlara finansman sağlanması. Her şirketin bu aşamada bir hedefi olur ve Telegram görünüşe göre bunu fazlasıyla başarmış durumda. O yüzden halka açık bir satış yapmanın pek de elle tutulur bir tarafı yok.” ifadelerini kullandı.

İçerik gelecek haberlere göre güncellenebilir.