Kripto Para

Tim Draper 250 Bin Dolarlık Bitcoin Tahmininde Değişiklik Yaptı: İşte Detaylar

Yazar: Coin Bilgi

Silikon Vadisi Efsanesi olarak ünlenen Tim Draper Bitcoin tahminini revize etti. Daha önce Bitcoin’in 2022 yılında 250 bin dolara ulaşacağı iddiasında bulunan Draper şimdi ise bu fiyat seviyesi için 2023 yılının ilk çeyreğine işaret etti.

İlgili haber: Binance’in iOS Uygulaması Neden Hala Yayınlanmadı: İşte Detaylar

Bitcoin’in hala 250 bin dolara ulaşacağını düşünen ünlü VC yatırımcısı Drapper’a göre Bitcoin’in güvenli bir liman olarak kabul görmesinin biraz daha uzun sürebileceğini düşünüyor.

İnsanlar Bitcoin Etrafında Konsolide Oluyor

Yahoo Finance’e verdiği röportajda 250 bin dolarlık Bitcoin tahmininde hala ısrarcı olduğunu belirten Draper, mevcut eğilimler nedeniyle buraya seviyeye ulaşılmasında gecikmeler yaşanabileceğini ifade etti. Drapper’ın açıklamalarından bir kesit şu şekilde:

 Bitcoin’in karşısına birçok rakip çıkabileceğini düşünüyordum ama öyle olmadı. İnsanlar Bitcoin’in etrafında konsolide oluyorlar, çünkü o merkeziyetsiz.

Haberimizin hazırlandığı sırada 12 bin dolar seviyelerinde işlem gören Bitcoin eğer 250 bin dolara ulaşabilirse %2000’lik devasa bir yükseliş yaşamış olacak. Ayrıca Bitcoin’in 250 bin dolara ulaşması demek piyasa değerinin de 4,2 trilyon dolara yükselmesi anlamına gelecek.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap