Kripto Para

Tinder’da Artık Kripto Paralarla Ödeme Yapılabilecek

Kripto paraları seviyorsanız ve çapkınsanız artık bu iki tutkunuzu birleştirebilirsiniz. Bitrefill ile ortaklık kuran Tinder artık Bitcoin ve Ethereum’la ödeme kabul edecek. Bitrefill birkaç gün önce kripto paraların son dönemlerde sergilediği kötü performansa da atıfta bulunarak (kripto para yatırımcılarının yanlızlığına vurgu yaparak) Tinder’da kripto para döneminin resmen başladığını duyurdu.

Arkadaşlık uygulaması Tinder aslında ücretsiz bir uygulama ancak, uygulama içi satın alımlar müşterilerinin biriyle eşleşme şansını önemli derecede arttırıyor. Böylece kripto paraları hayatınızın aşkını bulmak için kullanabilmenizin önü açılmış olacak. Bitrefil’in yaptığı açıklama şöyle:

Artık Premium Tinder aboneliğinizi kripto paralarla ödeme yaparak başlatabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, artık bunu yapabilirsiniz. Milyonlarca insan, dünyanın en büyük arkadaş bulma uygulaması Tinder’ı bir sonraki flörtü veya hayat arkadaşını bulmak için kullanıyor.

Bitrefill bu servis için sadece Bitcoin (BTC) ve Ethereum’u (ETH) değil Litecoin (LTC), DASH (DASH) ve Dogecoin’i (DOGE) de destekliyor.

Yorum Yap