Kim Kardashian 1 BTC Sahibi Oldu

Dünyaca ünlü model Kim Kardashian, bugün artık 1 BTC sahibi

Bitcoin yorumu 2021

Dünyaca ünlü model Kim Kardashian, bugün artık 1 BTC sahibi. Kendisine hediye edilen 1 Bitcoin’i kabul eden Kim Kardashian, bu sayesinde ünlüler dünyasında 1 BTC sahibi sayılı ve nadir ünlülerden bir tanesi oldu. Kripto paralar ile pek fazla ilgilenmediği bilinmesine rağmen Kardashian, kendisine hediye edilen kripto para sayesinde bundan sonra kripto paralar ile ilgilenecek mi? Sorusunun yanıtı net olarak ”hayır” olmasına rağmen kripto paralar ile ilgili bilgi sahibi olan ve bu yönde kripto paraların reklamını yapan ünlü olarak anılacak.

Dünyada bir ilk

Daha önce hiçbir ünlü isme tam 8.200 dolarlık Bitcoin hediye edilmezken, Kim Kardashian bu konuda bir ilk oldu. ABD’de yaşayan ve 8.200 dolar kendisi içi çok küçük bir para olan Kardashian’ın bu hediye karşısında ne düşündüğü ise basınla paylaşılmadı. 

Bugüne kadar milyarlarca dolarlık hediyeler alan ve sürekli yüksek paralar alarak iş yapan Kardashian ailesinin, kripto para reklamlarında ve konferanslarıda boy göstermesi de oldukça yüksek tutarlarda kendilerine yapılan ödemeler sonrasında gerçek olabiliyor. Tek bir konferanstan 500 bin dolar bile alabilen Kim Kardashian, bu konuda dünyada en fazla kazanan ünlülerden birisi.