Tom Lee: Bitcoin hala en iyisi

Tom Lee, kripto paralar ile ilgili olarak yaptığı açıklamada kripto paralar arasında en iyisinin Bitcoin olduğunu ve bu gerçeğin asla değişmeyecek olduğunu açıkladı


Tom Lee, kripto paralar ile ilgili olarak yaptığı açıklamada kripto paralar arasında en iyisinin Bitcoin olduğunu ve bu gerçeğin asla değişmeyecek olduğunu açıkladı. Tüm kripto paralar arasında en iyisinin Bitcoin olduğunu belirten ünlü analist, yatırımcılarında birinci tercihlerini her zaman için kripto paralardan yana kullanmalarını önerdiğini, fiyat düşüşlerine rağmen Bitcoin’in iyi bir dengede durabildiğini açıkladı.

Güvenilir liman!

Tom Lee, kripto paralar arasında güvenilir liman olarak en güvenilir limanın Bitcoin olduğunu ve bunun böyle kalmaya devam edecek olduğunu açıkladı. Bitcoin ile ilgili ufak ama etkili yorumları ile tanınan Lee’nin bu son açıklamalarının kripto para yatırımcılarını oldukça fazla sevindirdiği ve oldukça fazla ilgi gördüğü basında yankılandı.

Kripto para yatırımcılarının yorumlarına güvenerek hareket ettiği isimlerden birisi olan Lee’nin, yorumları kadar yıl sonu ile ilgili 22.000 dolar tahmini de bir o kadar önemli iken, bazı yatırımcıların yıl sonu beklentisi konusunda Lee’nin ifadeleri dolayısı ile yatırımlarını satmaktan vazgeçtikleri biliniyor.

  • Bitcoin dünyada en fazla tercih edilen kripto para birimi