Tom Lee Uyardı: Cash Değil Bitcoin Alın

Ünlü analist ve yatırımcı Tom Lee, yeni açıklamalarında yatırımcıları Bitcoin Cash değil Bitcoin almaya yönlenmeleri konusunda ciddi bir dil ile uyardı


Ünlü analist ve yatırımcı Tom Lee, yeni açıklamalarında yatırımcıları Bitcoin Cash değil Bitcoin almaya yönlenmeleri konusunda ciddi bir dil ile uyardı. Yatırımcıların daha fazla güvende olması ve daha fazla kar etmesini sağlamak adına Bitcoin dışında kripto paralara yönelmemesi uyarısında bulunan Tom Lee, ”Bugün bu işe yeni bir para koyacak olsaydım yani elimde taze bir dolarım olsaydı bunu yatıracağım ürün şu an için hafif geri kalmış ancak gelecekte çok daha fazla harekete geçme şansı olan bir şey olurdu. Kesinlikle şu anda dahi fazlaca satın alınmış bir şeye yatırım yapmak istemezdim.” ifadelerini kullandı.

Yön Veriyorlar

Bu tür açıklamaları ile kripto para yatırımcılarına yön veren analistler ve büyük yatırımcılar sık sık yabancı yatırımcılar tarafından sert bir dil ile eleştiriliyor. Bazı yabancı yatırımcılara göre bu açıklamalar taraflı ve kripto para dünyasında kim daha fazla kar elde ederse ve kim tarafından daha fazla para verilirse büyük yatırımcılar ve analistler konumuna ona uygun şekilde belirliyor. Bazı yatırımcılara göre ise bu açıklamaların değeri oldukça fazla.