Tron’un (TRX) 6. Sıraya Ulaşmak İstiyor

Tron’un (TRX) kurucusu Justin Sun, açıklamalarında Tron’un tekrar dünyanın en büyük 6 kripto parasından biri yapmak adına çalışmalar yapmakta olduklarına değinerek, kendilerinin bu yönde geliştirmelere devam ettiklerini açıkladı


Tron’un (TRX) kurucusu Justin Sun, açıklamalarında Tron’un tekrar dünyanın en büyük 6 kripto parasından biri yapmak adına çalışmalar yapmakta olduklarına değinerek, kendilerinin bu yönde geliştirmelere devam ettiklerini açıkladı. Ocak ayında dünyanın en büyük 6. kripto para birimi konumuna yükselen Tron, daha sonrasında yaşanan düşüşler ve yatırımcı sayısının azalmasın benzeri etkenler dolayısı ile 6. sırayı kaybetmişti.

ABD’nin ve Asya’nın sektöre yön verdiği son yıllarda, Tron ile ilgili son açıklamada kurucu Sun tarafından yapıldı. Sun, kripto paralar arasında en büyük 6 kripto para biriminden birisi olmak istediklerini ve bu konuda çaba gösterdiklerine değinerek, kripto paralara ilgilerinin en üst düzeyde olduğunu belirtti.

Tron 6. Sıraya Gelebilecek Mi?

Tron’un (TRX) kurucusu Justin Sun’a göre Tron tekrar 6. sıraya gelebilecek güçte bir kripto para ve bugünden itibaren bunu başarmak adına her türlü adım atılacak. Kripto para dünyasının en fazla tanınan para birimlerinden birisi olan Tron’un başarılı bir yatırım ve gelişim sürecinden sonra çok daha iyi noktaya varması ve daha fazla yatırımlar almasının önünde hiçbir engel bulunmadığını da söylemek gerekiyor.