Nasdaq CEO’su: Henüz Karar Vermek İçin Uygun Zaman Değil

Nasdaq CEO’su Adena Friedman, kripto paralar ile ilgili olarak henüz bu aşamada karar vermek için uygun zaman olmadığına değinerek, kripto paraların gelecekte nasıl ve nerede olacağını görmenin de mümkün olmadığının altını çizdi


Nasdaq CEO’su Adena Friedman, kripto paralar ile ilgili olarak henüz bu aşamada karar vermek için uygun zaman olmadığına değinerek, kripto paraların gelecekte nasıl ve nerede olacağını görmenin de mümkün olmadığının altını çizdi. Kripto paralar ile ilgili olarak yaptığı açıklamada pek fazla olumlu konuşmayan Nasdaq CEO’su Adena Friedman, bu konuda kendisinin düşüncesinin gelecekte hükümetlerin belirleyecek olduğu kurallar ve alacak olduğu yasal kararlara göre Bitcoin ve diğer kripto paraların daha iyi şekillenebilecek olduğunu belirtti.

Blockchain teknolojisi ile ilgili olarak açıklamalarında insanların blockchain teknolojisini denemesi durumunda buna nasıl yanıt vereceklerini beklemek gerektiğini ve henüz daha bu konuda net bir karar vermenin doğru zamanı olmadığına değinerek, durumun blockchain teknolojisini şekillendirebilecek olduğunun altını çizdi.

Kripto Paralara Oranla Blockchain Teknolojisini Sevdi

Nasdaq CEO’su Adena Friedman, kendisine göre hükümetlerin gelecekte blockchain teknolojisini benimseyecek olduğunu düşündüğüne değinerek, bununla ilgili adımlar atılması ve geliştirilmesi ile çok daha iyi bir yere ve mekanizmaya sahip olmasını beklediğine değindi. Kripto paralar ve blockchain hakkında son dönemde yapılan açıklamalar arasında Adena Friedman tarafından yapılan açıklama en kapsamlı ve detaylı açıklama oldu.