Kripto Para

Ünlü Milyarder: Bitcoin Kadınlar Sayesinde 6-12 Ay Sonra 250 Bin Dolara Yükselecek

Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi

“Bitcoin, Mayıs 2020’deki blok ödülü yarılanmasından sonraki 6-12 ay içinde 250.000 dolara yükselecek.” bu sözler risk sermayesi yatırımcısı Tim Draper’a ait. Milyarder yatırımcı Block TV’ye verdiği röportajda popüler kripto para biriminin 250 bin dolara yükseleceğine ilişkin tahminini yineledi.

Ancak Tim Draper’a göre Bitcoin bu süreden önce 7.500 dolar seviyesini geçemeyecek. Tim Draper Mayıs ayındaki Bitcoin blok ödülü yarılanmasının ardından popüler kripto para biriminin 6 ile 12 ay içerisinde 250 bin dolara ulaşacağını kaydetti. Milyarder yatırımcıya göre, finansal sistemde meydana gelecek büyük değişiklikler nedeniyle önümüzdeki yıllarda Bitcoin’in kitlesel kabulü büyük oranda artacak.

Bitcoin kullanımının neden bir salyangoz hızında hareket ettiği sorusuna yanıt veren, Draper bunun dünya çapında alışverişin yaklaşık % 75 ila% 80’inin kadınlar tarafından yapıldığını belirtti ve ayrıca, 50 kadından sadece 1’inin bitcoin cüzdanına sahip olduğunu ifade etti. Tim Draper’a göre kadınlar, kredi kartlarını her kullandıklarında yüzde 2,5 ila 4 arasında komisyon ödediklerini fark ettiğinde, Bitcoin gibi daha iyi çözümlere yönelecek.Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap