Kripto Para

Yatırımcıları Dikkat: Ripple Bilinmeyen Cüzdanlara Yüklü Mikarda XRP Göndermeye Devam Ediyor

xrp teknik analizi
Yazar: Coin Bilgi

Kripto para piyasasında gerçekleştirilen balina hareketliliklerinin izini süren Whale Alert adlı Twitter hesabının yaptığı yeni bir paylaşımda XRP’nin geliştirici şirketi Ripple Labs’in kısa bir süre önce piyasaya yüklü miktarda satış yaptığı görülüyor.

Whale Alert, sektörün en büyük kripto para şirketlerinden Ripple’ın bilinmeyen bir cüzdana yaklaşık 132 milyon dolarlık XRP transferini tespit etti.  Ripple Labs bu işlemde 520 milyonu aşkın XRP’yi bilinmeyen bir cüzdana aktardı.

Bloomberg’ün XRP Raporu

Özellikle son birkaç ayda yaptığı XRP satışlarıyla gündeme gelen Ripple bu satışlarda yüklü miktarda XRP’yi bilinmeyen cüzdanlara aktardı.

Ripple cüzdanlarından yapılan son işlemin hangi amaçla gerçekleştirildiği tam olarak bilinmese de bu işlemin de satış amacıyla gerçekleştirildiği ihtimali üzerinde duruluyor.

Bloomberg, 23 Ağustos tarihli raporunda XRP’nin fiyatındaki çöküşün Ripple Labs’in yaptığı yüklü XRP satışlarından kaynaklandığını belirtmişti.

XRP Yatırımcıları İmza Kampanyası Başlattı

Ripple’ın son dönemde ciddi oranda değer kaybetmesi üzerine XRP yatırımcıları ayaklanmış ve change.org adlı platformda Ripple Labs’in piyasaya yüklü miktarda XRP satışını durdurması için imza kampanyası başlatmıştı.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap