Yahoo Bu Yıl İçerisinde Kripto Para Borsası Kurabilir

Bir zamanların en büyük devi konumunda olan Yahoo, şimdilerde pek fazla göz önünde bulunmayan bir oluşum. Yahoo Japan tarafından Nikkei raporuna göre iddia edildiğine göre yakın dönemde bir kripto para borsası kuracak olan internet devi, kripto...


Bir zamanların en büyük devi konumunda olan Yahoo, şimdilerde pek fazla göz önünde bulunmayan bir oluşum. Yahoo Japan tarafından Nikkei raporuna göre iddia edildiğine göre yakın dönemde bir kripto para borsası kuracak olan internet devi, kripto para borsası ile maddi gücünü daha fazla yükseltmeyi hedefleyecek.

Elbette internet devinin gelecek aylarda kurması beklenen borsanın daha çok Asya bölgesi ile ABD için hizmet edecek olduğu tahmin ediliyor. Tüm dünyadan her ülkeden yatırımcıların aktif olarak katılabilecek şekilde ayarlanacak olan borsa sitesinin yatırımcılara hem alım, hem satış işlemlerinde kolaylık sağlaması bekleniyor.

Yahoo Hazır!

Nikkei raporuna göre Yahoo Japan kripto para borsası için şimdiden hazırlanmış durumda. Tüm yatırımcıların Yahoo markasının arkasında olmasından dolayı ilgi gösterecek olduğu tahmin edilen Yahoo kripto para borsası ile ilgili henüz şuan detaylar ortaya çıkmış değil. Birçok kullanıcının platform ile ilgili en büyük merakı ise komisyon ve diğer işlem ücretlerinin ne kadar olacak olduğu yönünde. Yahoo ise resmi açıklama yapmış değil.