Yatırımlarını Koruyanlar Kar Ediyor, Satanlar Zarar

Yatırımlarını tutanların ve hemen satış yapmayanların kar elde ettikleri ve kripto para sahibi olarak yatırdıkları tutarın daha fazlasını elde edebildikleri yeni yatırımcılar tarafından pek bilinmeyen bir detay


Yatırımlarını tutanların ve hemen satış yapmayanların kar elde ettikleri ve kripto para sahibi olarak yatırdıkları tutarın daha fazlasını elde edebildikleri yeni yatırımcılar tarafından pek bilinmeyen bir detay. Yatırımcılar kripto paralara yatırım yapar yapmaz kar elde edebilecek olduklarını düşünerek hareket ederken, yatırım yaparken dikkat edilmesi gereken bazı konulara ise dikkat etmeyerek ve bilgi sahibi olmayarak giriş yaptıklarından ötürü kar elde edemeden piyasadan çekilmek zorunda kalabiliyorlar.

Bazı yatırım yapan kişiler ise sahip oldukları kripto paraların satışını yapmayarak mevcut durumlarını koruyor ve bu sayede elde ettikleri kar oranları diğer erken satış yapan yatırımcılara oranla çok daha fazla karlı sonuç alabiliyorlar.

Mevcut Durum Orta Düzey

Mevcut kripto para piyasasının durumu tüm kripto paralar için orta düzeyde görünüyor. Yatırımlar artmasına rağmen fiyatın artmaması ve beklentilerin sürekli olarak artış göstermesine oranla alım ve satım rakamlarının farklı olmasının etkisi ile yatırımcıların bir süre daha sabretmesi ve eğer ki sahip oldukları kripto paraları tutmayı başarırlar ise kar elde etmelerinin önünde engel olmadığına dair birçok gelişme piyasada mevcut durumda.