ZCash’in Değeri 2025 Yılında 62 Bin Dolar Görebilir

Grayscale Investment’in yayınladığı yeni çalışmalar çerçevesinde Zcash yani kod adı ZEC’in, 2025 yılında yaklaşık olarak 62 bin dolar olacağı iddiası ortaya koyuldu


Grayscale Investment’in yayınladığı yeni çalışmalar çerçevesinde Zcash yani kod adı ZEC’in, 2025 yılında yaklaşık olarak 62 bin dolar olacağı iddiası ortaya koyuldu. Analist Matthew Beck’in yayınladığı raporda, çalışma değerleri ve var sayım olduğu için henüz ortaya koyulan durumdan pek bir gerçeklik payı çıkarılmıyor. Fakat gösterilen rakamlar ve tahminler çerçevesinde yatırım tavsiyesinin olmadığı belirtildi. Raporda bahsi geçen rakamların ne denli boy göstereceği merak konusuyken, somut kanıtların henüz ortaya koyulmadığı söylentisi ortada dolaşıyor.

Zcash, Yeni Bitcoin Mi?

Para transferlerinde anonimliği ciddi bir biçimde ilgilendiren ZEC, para transferi yapan kişilerin bilgisini tamamen gizliyor. Bu sebepten dolayı birçok analiste göre adeta kişisel bir banka olarak görev gördüğü belirtiliyor. Bu denli ortaya çıkan durumların en rakip görüleceği coinlerden biri Bitcoin diğeri ise Ethereum olarak göze çarpıyor. İki coinin özelliğini bilmeyen yokken, ZEC yani Zcash’in bu durumdan tamamen olumlu olarak piyasaya yüksek bir şekilde girebileceği konuşuluyor. Kripto para piyasasında devrim yaratacak ve ana güç kaynağı olabilecek durumlara yer veren analist Beck, Zcash konusunda kripto paraların yeni devrimi ve dinamizmini enerjiye çevirebilecek bir güç olarak gördüğünü belirtiyor.

2017’nin bahar aylarında Jaxx’a eklenen Zcash, daha sonra Bithumb’da işlem görmeye başlamış ve daha sonra en büyük Bitcoin alternatifi olarak gösterilmişti. Bu yazı yazıldığı esnada ZCash’in değeri 372$ seviyesinde seyir ediyor. Zcash’in ilerleyen günlerdeki akıbeti merak ediliyor.

 

[fat_coincap id=”5″]