Alp Işık Kripto Para Gündemini Yorumladı: Holochain’in Kendi Hikayesini Yaratması Gerekiyor

Türk yatırımcılarının yakından takip ettiği kripto para uzmanı Alp Işık, Business HT.com’un canlı yayınına katıldı


Türk yatırımcılarının yakından takip ettiği kripto para uzmanı Alp Işık, Business HT.com’un canlı yayınına katıldı. Programda Hande Berktan’ın sorularını yanıtlayan Işık, kripto para gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Litecoin’deki Blok Ödülü Yarılanması Bitcoin Blok Ödülü Yarılanmasının Provası Olacak

Alp Işık Litecoin’in blok ödülü yarılanması nedeniyle çoktan fiyatlandığını belirtti ve bundan sonra Litecoin’e yatırım yapmak isteyen kullanıcıların kendi kararlarını kendileri vermeleri gerektiğini ifade etti. 2018 yılının Kasım ayında 22,82 dolara kadar gerileyen Litecoin, blok ödülü yarılanmasının ve ağdaki çeşitli gelişmelerin etkisiyle 7 ay gibi kısa bir sürede dolar karşısında 6 kattan daha fazla değer kazandı.

Holochain Bir Hikaye Yaratmayı Bekliyor

Berktan, Alp Işık’a Türk kripto para yatırımcıların oldukça fazla talep gösterdiği Holochain hakkındaki fikirlerini sordu. Alp Işık, Holochain’in tıpkı EOS, Tron gibi kendi hikayesini yaratması gerektiğini belirtti ve Holochain’le daha yakından ilgilenmek için kendi Blockchain ağına geçmesini beklediğini dile getirdi.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!