Dünyanın En Popüler Kripto Para Platformu CCN Yeniden Hayata Mı Dönüyor? İşte Son Gelişmeler

Geçtiğimiz günlerde Google’ın Haziran 2019 Çekirdek Güncellemesi nedeniyle mobil trafiğinde %70 oranında azalma yaşanan popüler kripto para haber platformu CCN’in faaliyetlerini sonlandıracağını duyurmuştuk


Geçtiğimiz günlerde Google’ın Haziran 2019 Çekirdek Güncellemesi nedeniyle mobil trafiğinde %70 oranında azalma yaşanan popüler kripto para haber platformu CCN’in faaliyetlerini sonlandıracağını duyurmuştuk.

Bugün CCN Markets’in kurucusu Peter McCormack, platform üzerinden yayımladığı yeni bir mesajla geri döndüklerini bildirdi:

Sadakatiniz için çok teşekkür ederim, bu hafta inanılmazdı,  ekibimi ve beni şaşkına çevirdi. Yüzlerce destek e-postası, Facebook ve LinkedIn mesajı ve tweet aldık. Ayrıca, işleri yoluna koymak için Google’ın Webmaster Forumu’ndaki SEO uzmanlarının ve ürün uzmanlarının tavsiyelerinden yararlandık. Trafik kaybımızın ana nedenini bulmaya çalışırken Google Webmaster forumundaki bir dostumuz eski alan adımız CryptoCoinsNews.com’un Google arama sonuçlarında yeniden görünmeye başladığını bildirdi. 2017 yılında CryptoCoinsNews alan adından CCN’e geçmek bizim için sürpriz bir gelişmeydi. Ancak güncellemeden sonra CryptoCoinsNews.com Google’da görünmüyordu. Ancak şimdi açıklanamaz bir şekilde geri döndü. Bu kafa karıştırıcı.

İlgili Haber: Son Dakika: Dünyanın En Popüler Kripto Para Haber Sitesi CCN Faaliyetlerini Sonlandırıyor

McCormack, Google’ı suçlamaya devam etmek yerine CCN’i hayata döndürmek için birçok uzmandan yardım alarak işleri yoluna koymaya çalıştıklarını açıkladı. Hâla bir şansları olduğuna inanan McCormack,  çözüm için doğru yolda olduklarına inandıklarını belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!