Kripto Para

Beklenen An Geldi: Galatasaray Taraftar Token’ı Avı Bugün İtibariyle Başlıyor

Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi
PrimeXBT

Galatasaray geride bıraktığımız yılın Eylül ayında yaptığı resmi açıklamayla Socios.com ortaklığında kendi kripto para birimini geliştireceğini duyurmuştu. Dünyanın dört bir yanında milyonlarca taraftar için beklenen an geldi.

Galatasaray Taraftar Token

Galatasaray Taraftar Token Avı bugün itibariyle başlıyor. Paris Saint-Germain, Juventus, West Ham United, AS Roma ve Atletico Madrid gibi Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin de kullandığı Socios.com, Kasım ayında 7 büyük kulübün Taraftar Token’larını hali hazırda basmıştı.

Galatasaray Taraftar Token Avı Nedir?

Galatasaray cephesinden bugün yapılan resmi açıklamada Şubat ayındaki FTO öncesi Galatasaray Taraftar Token’larının Ocak ayı boyunca Socios.com mobil uygulamasındaki artırılmış gerçeklik özelliği kullanılarak avlanabileceği duyuruldu. Galatasaray Taraftar Token Avıyla birlikte kullanıcılar, Socios.com’un resmi kripto parası Chiliz’i (CHZ) de avlayabilecek. Avlanan  Chiliz’ler önümüzdeki ay Galatasaray Taraftar Token’ı Arzının (FTO) gerçekleştirilmesiyle Galatasaray Taraftar Token’ına dönüştürülebilecek.

Galatasaray’ın Taraftar Token’ının sembolü GAL olarak belirlendi arzı ise 10 milyon adetle sınırlandı. Galatasaray Taraftar Token’lar önümüzdeki ayki FTO’da 10₺’den satışa sunulacak.Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap