Kripto Para

Justin Sun Yeni Gizli Projesiyle Youtube ve Netflix’i Yok Etmeyi Amaçlıyor

Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi
PrimeXBT

Tron’un kurucusu Justin Sun gizli projesini açıkladı. Twitter üzerinden yaptığı “gizemli duyuru” açıklamalarıyla takipçilerini ve yatırımcılarını sürekli bir beklenti içerisine sokmaya çalışan Justin Sun, yeni projesini duyurdu.

Tron ve Bittorrent

Yeni projesinin BitTorrent ve DLive odaklı olduğunu belirten Justin Sun, aynı zamanda söz konusu gelişmeyle Tron ve Bittorrent’e 100 milyon yeni kullanıcı çekebileceklerini kaydetti.

Bu proje ile ilgili en rahatlatan şey ise, Justin Sun’ın yeni bir token çıkarma peşinde olmadığını açıklaması. Yapılan açıklamada yeni gizli projede BTT ve TRX ortaklaşa kullanılacak ve iki kripto para da bu işten fayda sağlayacak. Yaptığı son Twitter paylaşımında Sun bu gizli projenin Twitch, Periscope, Netflix ve YouTube’un sektördeki hakimiyetlerini kırmayı amaçladığını kaydetti.

DLive

YouTube’da 102 milyon abonesi olan ünlü YouTuber PewDiePie,  TRON ağına geçiş yapan Blockchain tabanlı yayın platformu DLive’da da canlı yayınlarına devam ediyor. Öyle ki son canlı yayınında PewDiePie, BitTorrent ve TRON’dan bahsetti ve Tron’un “100 milyondan fazla kullanıcısı” olduğunu belirtti.Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap