Kripto Para

Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan Göre Altcoin Rallisi Açıklaması

Yazar: Coin Bilgi

CNBC’de yayınlanan Crypto Trader programına röportaj veren Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, kripto para yatırımcıların merakla beklediği altcoin rallisinin er ya da geç başlayacağından emin olduğunu belirtti. Crypto Trader programının sunucusu Ran NeuNer’in sorularını yanıtlayan Zhao, yeni altcoin rallisinin 2017 yılındakinden çok daha etkili olacağını da sözlerine ekledi.

2017’dekiyle Aynı Olmayacak

Zhao, 2017’den sonra gelen ayı sezonunun ardından ayakta kalmayı başarabilen kripto para şirketlerin meşru projeler olduğunu dile getirdi. Binance’in başarılı CEO’suna göre bütün kripto paralar, 2017 yılındaki gibi aynı anda yükselişe geçmeyecek. Zhao, bu boğa koşusunun projelerin gerçek dünyadaki kullanım oranlarına odaklarak seçici olacağını vurguladı.

Sektör sürekli gelişiyor ve artık gerçek Blockchain’lerle birlikte gerçek kripto para projeleri ortaya çıkmaya başladı.

CZ’ye göre altcoin rallisi er ya da geç gelecek ancak kripto para yatırımcılarının sabrının şimdiden tükendiğini söylemek mümkün. Çünkü Bitcoin, fiyat olarak yeni seviyelere dokunmaya devam etse altcoin’ler sürekli ve kararlı olarak hem dolar hem de Bitcoin karşısında değer kaybetmeye devam ediyor.


Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

 

Yorum Yap