Altcoin Kripto Para

Binance CEO’su Ethereum’u Hedef Almaya Devam Ediyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binace’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao Ethereum’u hedef almaya devam ediyor. 

Binance Blockchain Haftası’na katılan Zhao, gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao yatırımcıların neden Ethereum’u bırakmaları gerektiği konusunda açıklamalarda bulundu. 

Çinli genç milyoner ve TRON kripto para biriminin kurucusu aynı zamanda CEO’su olan Justin Sun’ın açıklamalarına benzer açıklamalarda bulunan Zhao, yatırımcıların Ethereum’dan Binance Chain’e geçiş yapmalarını istedi. 

“Biz kripto para yatırıcıları için zaman çok önemlidir. Binance Chain’de işlem onayınız sadece bir saniyede gerçekleşecek ve bu onay kesin olacak. Binance Chain olarak, Ethereum’dan daha çok hızlı bir chain ve işlem ücretlerimiz çok daha ucuz. Yerel bir DEX kullanan Binance Chain’in Ethereum karşısında çok avantajı bulunmakta.”

Zhao, 2019 yılının başından itibaren, piyasaya sürülmeye başlanacak olan Binance DEX ve Binance Chain hakkında da önmeli açıklamalarda bulundu. Zhao, bazı büyük ERC-20 token’larının Binance Chain’e geçebileceğini de belirtti. 

“ERC-20’yi sadece bir token olarak kullanıyorsanız, Ethereum’da ısrar etmenizin bir anlamı yok”

Ethereum’a benzer bir yapıya sahip olan Binance Chain, yeni kripto para ve ICO’ların oluşturulabileceği bir platform olacak ve blockchain varlıklarının transferinin gerçekleştirilmesinin yanında blockchain varlıklarının akışını için yeni birtakım olanaklar da sağlayacak.

Kötü günler geçirse de Ethereum, 10.85 milyar dolarlık bir piyasayı elinde tutarken, Binance Coin ise 785 milyon dolarlık bir piyasa hacmine sahip. Bakalım Binance CEO’sunun bu açıklamaları Ethereum’u eritecek mi?

Yorum Yap