Binance kripto para listeleme kriterini açıkladı

Binance, kripto paraları nasıl listelediklerine dair yaptığı açıklamada ICO’ların listelenmesi için bizzat yönetici tarafından ıslak imza içeren bir belge ile başvurunun açık bir dil ile yazıldığı şekilde başvuru yapılmasının tek şart olduğunu, diğer türlü hiçbir...


Binance, kripto paraları nasıl listelediklerine dair yaptığı açıklamada ICO’ların listelenmesi için bizzat yönetici tarafından ıslak imza içeren bir belge ile başvurunun açık bir dil ile yazıldığı şekilde başvuru yapılmasının tek şart olduğunu, diğer türlü hiçbir ICO’ya onay vermedikleri ve kripto paraları başka başvuru yöntemleri sonucunda listelemediklerini açıkladı.

Binance borsasında kripto paraların listelenmesi için bu şekilde bir şart olduğu ve bu şart dışında belirli bazı kriterler olduğu ve bu kriterlerin incelendiği ve gerekli kararların bu şekilde alınabildiği açıklandı.

Binance rekor kırıyor

Kripto paraların listelenmesi ve sürekli artan kullanıcılara hizmet sunan kripto para borsasının büyük bir yüke sahip olduğu ve bu yükü hem güvenlik, hem anlık veriler ile takip etmesinin son derece zor olmasına rağmen sunucularını en üst düzeyde korumak ve kesintisiz hizmet sunmak için her önlemi aldığı ve her ülkeden yatırımcılara hesap açma şansı tanıması daha fazla ilgi duyulmasında etkili bir neden. Kripto paralar için en fazla kullanılan borsalardan birisi Binance.