Binance TR, BNX’i Listeliyor

BinaryX cephesinden bugün yapılan açıklamada Binance TR’nin BNX token’i listeleyeceği duyuruldu.  BNX şu anda Binance uygulamalarında USDT işlem çiftinde alım satım işlemlerine açık


BinaryX cephesinden bugün yapılan açıklamada Binance TR’nin BNX token’i listeleyeceği duyuruldu. 

BNX şu anda Binance uygulamalarında USDT işlem çiftinde alım satım işlemlerine açık. BNX’in Binance TR platformunda listelenmesi, BinaryX’in Türkiye’deki ticaret ağını genişletmek, oyuncu ve hayran kitlesini arttırmak için oldukça önemli bir kilometre taşına işaret ediyor. 

BNX Nedir? 

BNX, BinaryX platformunun token’idir. GameFi ve Initial Game Offering (IGO) platformu BinaryX, kendi oyunlarını geliştirmeye karar vererek GamFi ve Metaverse sektörlerine giriş yaptı. Bir platform token’ı olarak BNX, platformdaki tüm faaliyetlere güç sağlıyor, CyberDragon, CyberChess ve CyberLand gibi BinaryX oyunlarına temel fonksiyonlar sunuyor. BNX ayrıca dağıtım için de kullanılıyor. DAO yönetişimi, IGO’nun ev sahipliği yaptığı ekibin ve topluluğun geliştirilmesi gibi. 

BinaryX’in Küresel Büyüme Başkanı Rudy konuyla ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

Türkiye, BinaryX için önemli bir pazar. Bir süredir token’imizin Türkiye’de listelenmesini istiyorduk. Türk yatırımcılarımıza Binance’te BNX/USDT çiftine erişim sağlama fırsatı sunduğumuz için minnettarız. Ekibimiz, kullanıcılara daha fazla fayda sağlamak adına çok çalışıyor. Türk topluluğumuzdaki herkese desteğiniz için teşekkür ediyoruz ve çok yakında size daha kaliteli oyunlar getireceğiz.

BinaryX Yeni Oyunlar için Geliştirme Aşamasında

BinaryX, geçen yılın sonlarında duyurulan CyberLand de dahil olmak üzere yeni oyunların geliştirilmesi üzerinde çalışıyor ve Şubat ayında en popüler oyunlarından biri olan CyberDragon’un devam serisi olarak mini bir oyun olan Boss Raid’i yayınladı. BinaryX gelecekte daha fazla oyun yayınlamaya devam edecek. BinaryX ile ilgili gelişmeleri sosyal medya ve topluluk kanallarından takip edebilirsiniz.

BinaryX Hakkında

BinaryX, her ikisi de BNB Chain üzerinde çalışan CyberDragon ve CyberChess oyunlarını geliştiren GameFi platformudur. BinaryX, ilk piyasaya sürüldüğünde merkezsiz bir türev alım satım platformuydu. BinaryX zaman içerisinde merkezsiz video oyunları geliştirmeye başladı. Şimdi ise BinaryX Web2 geliştiricilerini Web3’e köprülemek için IGO hizmetleri sunan bir GameFi platformuna dönüşüyor.

BNB Chain’deki en iyi 10 projeden biri olan BinaryX, 100 bini aşkın yatırımcı ve aylık 30 bin aktif cüzdandan oluşan geniş bir topluluğa sahiptir. BinaryX ayrıca 250 milyon doları aşkın piyasa değeriyle BNB Chain’deki işlem hacmine göre en iyi birkaç metaverse projesinden biri. BinaryX’in platform token’ı BNX de ayı sezonuna rağmen oldukça iyi bir performans gösteriyor. 

BinaryX hakkında daha fazla ayrıntı ve bilgi için lütfen www.binaryx.pro adresini ziyaret edin.

BinaryX Medium

BinaryX deck Hakkında

Sosyal Medya Hesaplarımız: Discord, Telegram and Twitter

İnternet sitemizden ve YouTube kanalımızdan oyunlarımıza göz atın.

İletişim

K.Kora [email protected]