Kripto Para

Binance’in 1,26 Milyar Dolarlık Transfer İçin Ödediği İşlem Ücreti Oldukça Şaşırtıcı

Bitcoin kaç dolar
  • Weiss Ratings, Binance’ın gerçekleştirdiği devasa boyuttaki Bitcoin transferine dikkat çekti. Ripple topluluğu ise bu transferin XRP ile daha ucuza gerçekleştirilebileceğini iddia ediyor.

Weiss Ratings, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in 1,26 milyar dolarlık Bitcoin transferi için sadece 124,6 dolar ödediğini duyurdu. Weiss Ratings söz konusu paylaşımında ayrıca bankaları ve bankaların devasa işlem ücretlerini eleştirdi.

XRP İle 200 Milyar Dolarlık Bir Transferin Maliyeti  Sadece 9 Dolar

1,26 milyar dolarlık bu işlem için her ne kadar 124 dolar işlem ücreti ödenmiş olsa da kripto paralar sayesinde daha iyisinin yapılması da mümkün.  Ripple ordusu, şirketin geliştirdiği ödeme çözümleriyle 200 milyar dolarlık kripto para transferinin sadece 9 dolara gerçekleştirilebildiğini savunuyor.

Bunun dışında Weiss Ratings‘in kıdemli analisti Juan Villaverde kripto para piyasasındaki son düzeltmenin Bitcoin satın almak için uygun ortamı oluşturduğunu belirtti.. Ayrıca Villaverde’ye göre düşük işlem ücretleri, Bitcoin’in daha yüksek seviyelere ulaşması için gerekli olan en temel faktörlerden biri.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

 

Yorum Yap