Kripto Para

Binance’ten Yılbaşı Hediyesi: Bir Kişi Tesla Cybertruck’ın Sahibi Olacak

Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi
PrimeXBT

Lider kripto para borsası Binance, yeni yıl etkinliği kapsamında bir kullanıcısına Elon Musk’ın geçtiğimiz günlerde başarılı bir sunumla tanıttığı 49.900 bin dolar değerinde Tesla Cybertruck Dual Motor AWD hediye edecek.

Binance, Noel yarışmasını yeni bir blog yazısı ile duyurdu. 23 Aralık’tan itibaren 30 Aralık’a kadar bir hafta sürecek olan etkinlikte hem tatil sezonunu hem de TROY’un Binance.com’da listelenmesi kutlanıyor. Binance bu nedenle çekilişte ikinci ve üçüncü sırada yer alan kullanıcılarına ise sırasıyla 10 bin ve 5 bin dolar değerinde TROY token dağıtacak. İlk 20’de yer alan diğer şanlı kullanıcılar ise 3.500 dolarlık Troy Token ödülünün sahibi olacak.

Kullanıcılar, yarışma süresi boyunca Binance hesaplarında işlem gören toplam TROY hacmine göre sıralanacak. İşlem hacmi BNB, BTC ve USDT çiftlerinden oluşan tüm alım satım emirlerini içerecek. Sıralamada ilk sırada yer alan kullanıcı 49.900 dolar değerindeki Tesla Cybertruck Dual Motor AWD modelini kazanacak, Ancak Cybertruck Dual Motor AWD’nin üretimi 2022’nin sonlarında başlayacak olması nedeniyle şu an için teslim edilemeyecek.Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap