”Bitcoin Almak İçin İyi Bir Zaman Değil”

Wall Street analistlerinden birisi olan Nick Colas, kripto paralar ile ilgili olarak son günlerde sürekli tam zamanı, alınması gerektiği ile ilgili iddiaların ortaya atılması ile ilgili olarak konuştu

kripto para haberleri

Wall Street analistlerinden birisi olan Nick Colas, kripto paralar ile ilgili olarak son günlerde sürekli tam zamanı, alınması gerektiği ile ilgili iddiaların ortaya atılması ile ilgili olarak konuştu. Açıklamalarında kripto paralar ile ilgili olarak bu süreçte hiçbir şekilde Bitcoin almak için doğru bir zaman olmadığının altını çizen Wall Street analistlerinden birisi olan Nick Colas, bu konuda Bitcoin’in düşecek olduğunu neredeyse iddia etti.

Açıklamaları ile daha önce birkaç kez daha Bitcoin dünyasında yeni olaylar yaratan Nick, düşüşlerin her dönem yaşanabilecek olduğunu ve bununla ilgili olarak yükseliş sürecinden hemen sonra kripto paraların tekrar düşebilecek olduğunu, tarihte bunun birkaç kez örneklerinin göründüğünü açıkladı.

Güvenip Güvenmemek Arasında Kaldı!

Yatırımcılar ise kripto paralar ile ilgili olarak ”bir al, bir alma” iddialarının ve ifadelerinin ortaya atılması dolayısı ile ciddi bir düşünce içerisine girdi. Kripto paralar hakkında ortaya atılan iddialar yeni yatırımcıların aklında bazı soru işaretleri yaratıyor ve bu soru işaretleri birçok sorunu beraberinde getirmekle yatırımcıların zarar etmesine neden oluyor.