Bitcoin Cash Kullanıcıları Korkutuyor

Bitcoin Cash ile ilgili olarak sürekli ortaya atılan olumsuz açıklamalar ve iddialar kullanıcıların çok daha fazla korku ve endişe yaşamasına neden oluyor


Bitcoin Cash ile ilgili olarak sürekli ortaya atılan olumsuz açıklamalar ve iddialar kullanıcıların çok daha fazla korku ve endişe yaşamasına neden oluyor. Kullanıcıların bir kısmı yaptıkları açıklamalarda kendilerinin sürekli bu konuda uyarılmak dolayısı ile yatırımları kestiklerini, bazıları yatırım miktarını azalttıklarını, bazıları ise tamamen yatırımlara ara vermemelerine rağmen kısa süreli olarak ara vermek konusunda adım attıklarını ifade ediyor.

Bitcoin ve Bitcoin Cash arasında farklar olduğu ve Bitcoin Cash konusunda kullanıcıları Bitcoin’in etkisinden kurtarmak ve değerini düşürmek adına oluşturulduğu dahi iddia edilmiş olan konular olduğundan dolayı insanlar zaman zaman bu konuda meraklı soruları ardı ardına sorabiliyorlar.

Bitcoin Cash Neden Tercih Edilmiyor?

Aslında dünyanın en fazla tercih edilen 4 kripto para biriminden birisi konumunda olan Bitcoin Cash, bu konuda kullanıcıların tercih ettiği bir kripto para birimi. Son zamanlarda ortaya atılan olumsuz iddialar dolayısı ile tabii bir gerileme süreci olduğu ve yatırımcıların endişe ve kayıp yaşayacağım korkusu dolayısı ile yatırım yapmaktan korktukları ve direkt Bitcoin yatırımlarına daha fazla ilgi gösterdikleri iddia ediliyor.

Dünyada Ethereum ve benzeri kripto paralara ilgi ve talep sürekli değişken olmasına karşın en fazla taleplerden birisinin de Bitcoin Cash olduğu unutulmamalı ve yapılan yorumlara göre değil kazanç ve kar durumuna, istikrara bakılarak hareket edilmeli.

  • Yapacak olduğunuz yatırımlarda 1-3-6-12 aylık geçmiş istatiki verileri incelemeniz aklınızda fikir oluşması adına faydalı olabilir.