Altcoin

Bitcoin Cash yükselişe devam ediyor

Bitcoin Cash fiyatı bugün 24 saatlik zaman diliminde artmaya devam etti. %22 oranında artan ve 544 dolara kadar yükselme performansı ile yatırımcılarına birkaç günlük sürede %22 kazanç getiren Bitcoin Cash (BCH) kripto para sektöründe en fazla kazandıran ilk 4 kripto para birimi arasında yer buldu.

Bitcoin fiyatının 300 dolar oranında yükselmesi, Ripple fiyatının çok fazla oranda yükselmeye başlaması ve 1 dolar tahminin sürüyor olmasının Bitcoin Cash fiyatı üzerinde son derece fazla etkisi olduğu tahmin ediliyor. Roger Ver ve Zhao’nun Bitcoin Cash hakkında olumlu yorumlarının BCH fiyatının artmasında en önemli etkenlerden bir tanesi olduğu, bu etkenler arasında en fazla etkinin ise Ripple fiyatının artması ve BCH hakkında olumlu yorumların sayısındaki artışlar gösterildi.

BCH eskisinden daha iyi dönüş yapacak

Bitcoin Cash fiyatının eskisine oranla çok ama çok daha iyi performansa sahip olması beklenirken, Bitcoin fiyatını dahi geçebilecek olduğu yönünde tahminler bulunuyor. Bitcoin ve Bitcoin Cash fiyatı arasındaki farkların nedeni olarak ise BCH’nin daha güçsüz olması ve eşit olmamasının ayrı coinler olmasından dolayı olduğu gösteriliyor.

Yorum Yap