Bitcoin Fiyatları Yükselecek, Yatırımcılar 2 Kat Kar Edecek

Bitcoin fiyatlarına dair son günlerde sık sık olumsuz yorumlar ortaya atılıyor olsa da analistler bu durumun tam tersine dönecek olduğunu düşünüyor


Bitcoin fiyatlarına dair son günlerde sık sık olumsuz yorumlar ortaya atılıyor olsa da analistler bu durumun tam tersine dönecek olduğunu düşünüyor. Kripto para yatırımlarının satılmaması elde tutulmasının önemli olduğuna değinen birçok analist, eğer ki gelecekte kripto paraların değer kazandığı zamanda bugünün yatırımcıları ellerindeki kripto paraları satmazlar ise çok daha fazla oranda kar geliri elde edebilecekler.

Yatırımcıların bu aşamada asıl kazanç sağlayamadıklarına değinen analistler bu aşamadan sonra birkaç hafta ve ay içerisinde Bitcoin fiyatında artışlar olmasının beklendiğini, bunun sonucunda kripto para yatırımı olan yatırımcıların kazanç sahibi olacak olduklarını ifade etti. Birçok yatırımcının bu aşamada kripto para yatırımı yapmaya çekindiğine değinen analistler, yatırımcıların asıl odaklandıkları konunun kar ve kazanç olmasının yanında Bitcoin fiyatlarında artış görmek istediklerine değindi.

Yatırımcının Amacı Kazanmak

Yatırımcıların amacının kazanmak olduğuna değinen analistler ortada bir kazanç olmadığı durumlarında moral ve motivasyon olarak birçok kişinin olumsuz yorumlar yapmaya başladığını, hali ile yakın çevrede bulunan kişilerinde bu yorumlardan fazlası ile etkilenerek ciddi oranda etkilendiğini ifade etti. Tom Lee ve benzeri analistler sıradan yorumlar yaparken ekonomi üzerine lisansını almış olan birçok analist kripto paralardan milyonlarca dolarlık gelir kazanmanın çok büyük yatırımlar olmadan mümkün olmadığını belirtmekte.

Bazı yatırımcıların milyonlarca dolarlık yatırımları olduğu bilinirken milyarlarca dolarlık yatırımı olan kişilerde servetlerini bu piyasada korumayı sürdürüyor.