”Bitcoin İnternetten Bile Daha Büyük Buluş”

Ünlü yatırımcı olan ve sürekli olarak Bitcoin hakkında yaptığı yorumlar ile dikkat çeken Tim Draper, bugün yeni bir açıklama daha yaptı. Tim Draper, açıklamalarında kripto paraların internete oranla daha büyük bir buluş olduğunu ve dünyanın en büyük...


Ünlü yatırımcı olan ve sürekli olarak Bitcoin hakkında yaptığı yorumlar ile dikkat çeken Tim Draper, bugün yeni bir açıklama daha yaptı. Tim Draper, açıklamalarında kripto paraların internete oranla daha büyük bir buluş olduğunu ve dünyanın en büyük buluşunun kripto paralar olduğunu ifade etti.

Açıklamalarında kripto paralar ile ilgili olarak sürekli en iyi buluş olduğunu belirtmesi ile dikkat çeken Tim Draper, ”Bitcoin, gerek internetten gerek demir çağından gerekse de Rönesans’dan daha büyük bir buluş. Tüm dünyayı etkileyecek ve değiştirecek bir buluştan bahsediyoruz. Bu değişim, birçoklarınızın hayal ettiğinden bile hızlı gerçekleşecek.” dedi.

Olumlu Açıklamalar Havayı Isıtıyor

Tim Draper daha önceki açıklamalarında da sürekli olarak olumlu ve geleceğe yönelik açıklamalar yapmış ve kripto paraların çok daha iyi seviyeye gelecek olduğunu ifade etmişti. Kripto paralar ile ilgili yapılan bu açıklamaların elbette yatırımcılar üzerinde ciddi bir etkisi olduğu üzere yatırımcıları yönlendiren açıklamalar olarak görülüyor. Zira Tim Draper‘e göre Bitcoin bir süre sonra 250.000 dolar seviyesine çıkacak ve çok fazla kar elde edilmesini sağlayacak.